FK Partizan: Ima li svrhe takmičiti se u ovakvim uslovima?

Partizan je sinoić remizirao protiv Javora u Humskoj 3:3, a gosti su do izjednačenja došli u 88. minutu.

Fudbalski klub Partizan oglasio se saopštenjem u kome ističe da posle današnjeg kola i dešavanja na terenu, može samo da postavi pitanje ima li svrhe takmičiti se u ovakvim uslovima i sa ovakvim suđenjem.

U nekoliko minuta imali smo situaciju da se protiv nas dosudi jedanaesterac, gde sudija bez ikakve dileme pokazuje na belu tačku, dok u situaciji kada je trebalo da dosudi očigledan penal nad Igorom Vujačićem, koga u kaznenom prostoru ruši protivnički igrač ostaje nem i on sam i VAR soba. Bez reakcije, bez želje da se makar proveri nešto što je očito i belodanu na štetu Partizana„, navode iz Humske.

Izvor: FK Partizan