Rubrika „Gde danas „idu“ uplate“ zasnovana je na uplatama na fudbalske utakmice u kladionici Betfair, a svakog dana ćemo se truditi da izdvojimo po nekoliko parova koji su po određenim parametrima interesantni za kladioničare. Reč je skoro najviše o velikom broju uplata na pobedu neke ekipe, ali i o neočekivanim uplatama na autsajdera po kladionicama, na šta vam skrećemo pažnju, kao i o utakmicama koje bi trebalo zaobići, kada ih ima.
13:45 (Egipat 1)
Kladioničari na ovom susretu veruju u remi pa je ovo zanimljiv odnos uplata, od ukupno 1.161 evra koliko je uplaćeno na ovaj meč, na nerešeno je uplaćeno 88% što je 1.022 evra od ukupne svote uplata, pa nas ovoliki broj uplata navodi na igru nerešeno na kraju meča.
Predlozi: X@3,10 p/kX@1,63


![[PREMIUM] NBA – Igrači (3.12.)](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2021/01/NBA-poeni-igraca2-218x150.jpg)
![[PREMIUM] NBA – Poeni igrača (utorak)](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2021/01/NBA-poeni-igraca-218x150.jpg)
![[PREMIUM] Najava Premier lige – 14. kolo (utorak)](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2025/01/Premier-League-1-218x150.jpg)