Rubrika „Gde danas „idu“ uplate“ zasnovana je na uplatama na fudbalske utakmice u kladionici Betfair, a svakog dana ćemo se truditi da izdvojimo po nekoliko parova koji su po određenim parametrima interesantni za kladioničare. Reč je skoro najviše o velikom broju uplata na pobedu neke ekipe, ali i o neočekivanim uplatama na autsajdera po kladionicama, na šta vam skrećemo pažnju, kao i o utakmicama koje bi trebalo zaobići, kada ih ima.


20:00 Kayserispor – Besiktas (Turska – Super Lig)
Od ukupno 5848 evra, tačno 4813 evra uplaćeno je na pobedu favorizovanog gosta. To znači da je tačno 82.3% uplata izvršeno na pobedu favorita. Šta vi mislite o ovom susretu?

Predlozi: 2 @1.65 / P/K1 @1.48

22:00 Sevilla – Eibar (Španija – LaLiga)
Na pobedu Sevilje je izvršeno 87.6% uplata od ukupne sume uplata, što znači da je tačno 133.403 evra od ukupno 152.286 evra. Dakle, reč je o vrlo visokim ciframa, a nadamo se da će domaćin uspeti da slavi.

Predlozi: 1 @1.45 / P/K1 @1.35


Svi podaci vezani su za Betfair kladionicu, te su iznosi u evrima zapravo iznosi koji su uplaćeni u datoj kladionici.

Vaš tiket možete da odigrate u kladionici MaxBet.


Image by bluebudgie from Pixabay

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.