Golovi, golovi i samo golovi! 13-07-2022!

Nova rubrika na našem sajtu, u kojoj ćemo predlagati različite igre na golove. Mnogo je zahteva naših pratilaca za jednom ovakvom rubrikom, pa ćemo zbog velikog interesovanja, početi da izbacujemo ovu rubriku, nadamo se sa dosta uspeha. U ovoj rubrici pokušaćemo pre svega na osnovu statistike da pronađemo mečeve gde očekujemo golove, a u opticaju će biti igre na ukupan broj golova, kao i na golove u prvom i drugom poluvremenu, a povremeno i kombinacije golove.

Statistika rubrike:

10.jul 2022. 3 od 3 pogodka 100%

11.jul 2022. 3 od 3 pogodka 100%

12. jul 2022.  3 od 4 pogodka 75%

17:30 Tukums 2000 – Spartaks Jurmala (Letonija 1) : 1P1+&2+(1,50)

Više od 1 gola u prvom poluvremenu viđeno je na 90% domaćih mečeva Tukums 2000, a to je poslednjih šest mečeva.
 Više od 1 gola u prvom poluvremenu viđeno je na poslednjih 10 svih mečeva Tukums 2000
 Više od 1 gola u prvom poluvremenu viđeno je na 78% gostujućih mečeva Spartaks Jurmale, a to je poslednja tri meča.
Više od 1 gola u prvom poluvremenu viđeno je na 79% svih mečeva Spartaks Jurmale
Na 70% domaćih mečeva Tukums 200 prolazila je igra 2+.
Na 88,8 % gostujućih mečeva Spartaks Jurmale prolazila je igra 2+.

18:00 MuSa Pori vs FC Jazz (Finska 3B)GG&3+ (1,53)

Dva i više golova je padalo na 80% utakmica MuSa na domaćem terenu, isti procenat mečeva završen je i prolaskom igre GG
Dva i više golova je padalo 82% svih utakmica MuSa, isti procenat mečeva završen je i prolaskom igre GG
Dva i više golova viđeno je na poslednjih pet mečeva ekipe MuSa, isti procenat mečeva završen je i prolaskom igre GG
Dva i više golova je padalo na 100% utakmica Jazza-a u gostima, na 83% mečeva u gostima ovog tima prolazila je igra GG
Na ukupno 91% mečeva ekipe Jazz prolazila je igra GG
Dva i više golova je padalo na poslednjih šest gostovanja Jazz-a, kao i na poslednjih 7 mečeva.

23:05 Deportivo Pasto – Envigado (Kolumbija 1): 0-2 (1,58)
Na poslednjih 7 međusobnih mečeva prolazila je igra 0-2 gola na meču, a na četiri od sedam mečeva prolazila je i igra 0-1 gola na meču
U prvom kolu mečevi oba tima završena su u rasponu 0-2 gola.