nedelja, 28. april 2024.

Kada se oni sastaju, mreže obično miruju!

Večeras se od 23 sata sastaju u okviru Venecuelanske Prve lige, ekipe Caracas i Deportivo Tachira, u pitanju je meč u okviru 19.kola

Što se tiče ove sezone prosek na mečevima Caracasa je ove sezone 2,7, dok je proske na mečevima Deportivo Tachira 2,2 gola po meču.

Ono što je tradicija, to je da ovi rivali kada se sastaju golova obično nema, tip 0-2 gola bio je prolazan na poslednjih 7 vezanih mečeva, uz čak 6 mečeva gde smo videli X na poluvremenu, kao i 0:0 tačan rezultat prvog poluvremena.

Dep. Tachira Caracas 1:1 (1:0) 07.11.2020 Primera division

Danas se ove tradicionalno prolazne igre plaćaju sledećim kvotama, igra 0-2 gola plaća se kvotom 1,55, igra X pp plaća se kvotom 1,90, dok se igra TR 0:0 na poluvremenu plaća kvotom 2,50

Svi predlozi zasnovani su isključivo na statistici i rezultatima dosadašnjih međusobnih utakmica navedenih ekipa. Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.