Kratak prekid meča na ,,Poljudu“, navijač domaćih jurio sudiju!

Upravo je zavšen derbi meč Hrvatske Nogometne Lige između Hajduka iz Splita i Rijeka rezultatom 1:1 (1:0), a meč će više nego po dobroj utakmici ostati upamćen nažalost po nemilim scenama, kada je jedan navijač koji je na teren ušao sa strane gde su simpatizeri domaćih ,,Torcida“ počeo da juri glavnog sudiju meča Maria Zebeca, pretpostavlja se da je to uradio iz revolta zbog produžetka utakmice od 6. minuta.

Trenutak kada se ,,huliga“ vraća ka tribini!

U prvom poluvremenu igrač Hajduka, Hamza je u 31.minutu utakmice iskoristio nesmotrenost odbrane Rijeke i pogodio nebranjeni deo mreže, da bi u 81.minutu bio dosuđen penal za goste koji je u gol pretvorio slovenački napadač Bezjak za konačnih 1:1.

Prekid je trajao par minuta, sudije su ,,većale“ da li da nastave utakmicu ili ne!

Ovom rezultatu najviše se obradovao Dinamo iz Zagreba koji je sada smanjio bodovni zaostatak za Rijekom na 4 boda.