Nastavljamo sa najavama dana.
Za danas smo Vam spremili novi predlog.
April 0/1
16:30h Bravo-Primorje
Bravo je ekipa koja se nalazi u jako dobroj formi. Čini se da su u pravom trenutku ušli u formu i vezali par jako bitnih pobeda kako bi se spasili bilo kakve borbe za opstanak. Sada se nalaze na sredini tabele gde su bezbrižni i mogu rasterećeno da odigraju nastavak sezone.
Sa druge strane Primorje je imalo jedan jako dobar period, period koji ih je približio opstanku,ali su u ključnom trenutku pali u formi. U poslednjih 5 mečeva čak 4 poraza i to ih je vratilo tj zakucalo na dno na tabeli.
Oba tima su dosta otvorena. Pogotovo se to odnosi na ekipu Primorja koja igra na gol više, ulaze spuštenog garda u mečeve, msm ništa drugo im i ne preostaje.
Mislim da bi Bravo mogao da iskoristi stil igre i poroznu odbranu rivala i da im daju nekoliko golova.
Očekujem efikasan duel.
Predlog: 3+ @ 1.55



![[PREMIUM] OKC vs Spurs – Poeni igrača](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2024/04/nba-ball-general-view-iso-218x150.webp)

![[PREMIUM] Slavic football 20. Maj](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2026/05/slavic-football-218x150.webp)
