Najava utakmice: Taiwan Beer – Yulon Luxgen Dinos (Tajvan – SBL)

Finale nam donosi meč između Taiwan Beer-a i Yulon Dinos. Nakon vodstva od 2:0 u seriji, ekipa Yulon Dinos-a doživjela je i dva uzastopna poraza. Treću po redu utakmicu bukvalno su izgubili u poslednjoj četvrtini sa čak 30-13. Poslednji susret odigran juče imali su egal do zadnjih 5 minuta meča i onda dolazi do iznenadnog pada koncentracije gdje gube utakmicu sa 90-82. Sve mi se čini da bi ovo moglo otići i do 7 utakmica (igra se na 4 dobijene) jer vjerujem da će Yulon bar još jednu uzeti do kraja. Igrao sam ih 2 puta u ovoj finalnoj seriji na hendikep i oba puta je prošlo. Očekujem i ovaj put da će se pobjednik odlučivati na kraju tekme i mišljenja sam da Yulon neće izgubiti više od ponuđenog hendikepa.

Utakmica je na programu u utorak, 28. aprila, od 11 časova po našem vremenu.

Predlog: Yulon Dinos H6+ @1.60