ponedeljak, 29. april 2024.

Navijači Čelzija traže Fabregasa

Antonio Conte je napravio je odličan početak kao menadžer Čelzija, ali navijači počinju biti zabrinuti zbog toga kako tretira Cesca Fabregasa.

Fabregas je ostao na klupi tokom pobede u prvom kolu nad West Hamom, gde su plavci pobedili ekipu Slavena Bilića 2-1.

Španac je ponovo bio na klupi za subotnju utakmicu protiv Watforda i nakon lošeg prvog poluvremena u kojem Čelzi nije uspeo da pogodi mrežu Watforda, Čelzijevi navijači su se pitali da li je Conte zaista trebao da stavi u igru dva defanzivna vezna igrača u vidu N’Golo Kantea i Nemanje Matića.

Možete pogledati neke od sledećih statusa navijača Čelzija:

Fabregas je ušao sa klupe u igru protiv Watforda u 12 minuta pred kraj meča dok je njegova ekipa gubila nakon pogotka Etiennea Capouea.

Nakon samo 2 minuta Čelzi je izjednačio zahvaljujući prvom pogotku Michy Batshuayija za njegov novi klub, a pet minuta pre kraja meča sjajni Fabregas je upisao svoju prvu asistenciju ove sezone sa perfektnim pasom koji je odlični Diego Costa sjajno realizovo i doneo Čelziju bodove.