Nerešeno na poluvremenu ili kraju (predlozi mečeva uz analizu za ovu igru) 27.5.2023.

Nova rubrika na našem sajtu sa kojom počinjemo od danas 30.03.2023. godine i u kojoj ćemo pokušati da vam ukažemo na neke mečeve koji bi pre svega zbog statistike i igara timova u ovom trenutku mogu da dođu nerešeno na poluvremenu, a ako se pogleda analitički, najveći broj mečeva procentualno i dolazi X pp.

18:00 Banjul Utd – Wallidan (Gambija 1)

Idemo danas do Afrike i lige Gambije gde se sastaju Banjul Utd i Wallidan. Ono što je zanimljiva informacije jeste činjenica da je Wallidan od svog 22 meča čak 17 odigrao nerešeno na poluvremenu, sa druge strane Banjul Utd je tim koji je remizirao na 5 od 11 domaćih mečeva Banjul Utd-a, a ukupno 12 od 22 meča. Domaćin je vezao četiri meča sa rezultatom 0:0, tako da i danas očekujemo malo golova, a uz malo sreće i remi na poluvremenu.

Kvota na igru: Xpp je danas 1,75