ponedeljak, 29. april 2024.

Porazi Srbije i Hrvatske na startu priprema za Mundijal?!

Tokom noći i Srbija i Hrvatska su u prijateljskim utakmicama zabeležili poraze.

Srbija je u Torinu poražena od Maroka sa 2:1. Maroko je poveo u 29.minutu nakon penala koji je skrivio Maksimović. 8 minuta kasnije izjednačenje Srbiji je doneo Tadić na asistenciju Ljajića. U 40 minutu konačan rezultat je postavio Butaib. Povodom poraza Srbije za sajt fudbalskog saveza Srbije, Mladen Krstajić je izjavio da je Srbiji falila mirnoća u igri i da je utakmica pokazala koje greške treba da se isprave za ubuduće. Ujedno je čestitao Marokancima na fer igri i pobedi.

Peru je sa 2:0 u Majamiju slavio protiv Hrvatske. Peru je poveo već u 17.minutu golom Karilja, a prednost je u 48.minutu udvostručio Flores. U 74.minutu je Yotun dobio crveni karton ali Hrvatska nije uspela da to iskoristi do kraja mada je imala izglednih prilika u poslednjih 5 minuta.

Da li će porazi i blede partije alarmimati dve ekipe da igraju znatno bolje?