petak, 26. april 2024.

Potencijalni prelazi za 17.12.

S obzirom na to da je prelaze prilično teško pogoditi, oslonićemo se na statistiku, tačnije u okviru date rubrike predstavićemo vam utakmice koje su u skorijem periodu „lomljene“ na poluvremenu, a nadamo se da će vam podaci biti od koristi. Srećno danas!

14:30 Utrecht – Heracles (Holandija – Eredivisie)
Dva puta su lomili rezultat na poluvremenu u okviru poslednjih 6 susreta.

14:30 Pro Sesto – Olginatese (Italija – Serie D-Group A)
Kada su se sastali 2016. godine, prelaza nije bilo, ali je rezultat bio 2:3. Godinu dana pre toga, prelomili su rezultat na poluvremenu u okviru današnjeg gosta.

16:00 Doxa – AEL Limassol (Kipar – First Division)
Takođe su rezultat lomili na dva od poslednjih šest međusobnih utakmica. Oba puta je Doxa na poluvremenu imala prednost od 1:0, da bi AEL Limassol u drugom delu igre 2x tresao mrežu protivnika.

17:00 Santa Clara – Oliveirense (Portugal – Segunda Liga)
Ove godine su u julu prelomili rezultat u korist današnjeg gosta.

17:00 Lleida – Sabadell (Španija – Segunda Division B-Group 3)
Takođe su se sastali ove godine, a rezultat je na poluvremenu bio 1:2 za Sabadell, da bi krajnji bio 3:2 za ekipu po imenu Lleida.

17:00 Merida AD – Cordoba B (Španija – Segunda Division B-Group 4)
Jednom su u poslednja dva međusobna susreta prelomili na poluvremenu, a na kraju meča je slavila Cordoba B.

17:30 UCAM Murcia – San Fernando (Španija – Segunda Division B-Group 4)
UCAM Murcia je do pobede došla nakon gola zaostatka na poluvremenu, 10.2.2013. godine, kada su se ove dve ekipe sastale.

20:00 Cornella – Saguntino (Španija – Segunda Division B-Group 3)
Cornella je na utakmici koja se igrala u maju ove godine došla do pobede nakon loma rezultata na poluvremenu.

Vaš tiket možete da odigrate u kladionici MaxBet.