četvrtak, 25. april 2024.

Potencijalni prelazi – 7. decembar 2021.

U okviru rubrike ”Potencijalni prelazi” izdvajaćemo jednu ili više utakmica na kojima su, po našem mišljenju, najveće šanse da vidimo velike prelaze, ”2-1” ili ”1-2”. Ovi tipovi nam donose fantastične kvote, pa se nadamo da ćemo uz pomoć njih uspeti da dođemo do dobitka.

20:45 Dungannon – Warrenpoint (Severna Irska – NIFL Premiership)

Utakmica koju smo izdvojili za danas odigraće se sa početkom od 20 sati i 45 minuta, kada će u okviru osmog kola prvenstva Severne Irske Dungannon ugostiti trenutno poslednji tim na tabeli – Warrenpoint. Kao što možemo da vidimo na slici, Dungannon i Warrentpoint su u poslednje četiri godine napravili 4 velika prelaza, od čega su tri bila u nizu i to uz rezultate 4:3, 5:3 i 4:3. Pored ova četiri prelaza intersantna nam je i utakmica odigrana u aprilu 2018. godine, u kojoj je Dungannon zabeležio pobedu rezultatom 4:2 iako je Warrentpoint vodio sa 0:2 (zahvaljujući golovima u 51. i 55. minutu), a ne bi trebalo ignorisati ni duel iz marta ove godine na kojoj je domaćin uspeo da preokrene rezultat sa 0:1 na 4:1, ali bez prelaza. Šta vi mislite o ovoj meču? Hoće li ekipe iz Severne Irske ponovo “zalomiti“?

2-1 (21,00) / 1-2 (30,00) / PR1 (7,10) / PR2 (11,00) – ODLOŽENO

Napominjemo da ovo nisu “dojave“ i “sigurni“ prelazi, već predlozi zasnovani na statistici i prethodnim rezultatima. Ako se odlučite da nas ispratite, želimo vam mnogo sreće.