utorak, 19. mart 2024.

[PREMIUM] Domaćin odmara gotovo ceo tim, a igra se na neutralnom terenu!

Domaći tim će danas odmoriti gotovo sve startere, faliće gotovo svi igrači sa naviše odigranih minuta jer tim očekuje mnogo važniji meč koji će odretiti da li mogu da ispune svoje ambicije ove sezone. Gosti dolaze u najjačem sastavu bez izostanaka standardnih igrača. Uz sve to meč se igra na neutralnom terenu! Meč možete odigrati do večernjih sati u utorak!

Radi se o meču Argentinskog Kupa, a sastaju se ekipe Argentinos Juniors i Douglas Haig, meč počinje od 21:10! Meč će se odigrati na neuralnom terenu na stadionu Arsenal Sarandia!

Domaći tim Argnetinos Juniors ne blista ove sezone i trenutno je na 24.mestu od 26 timova u Argentinskoj Primeri, tek ih očekuje žestoka borba, te je zbog toga u ovom meču trener odlučio da odmori gotovo sve prvotimce, neće igrati prvi golman Chavez (17/0/1), potom defanzivci Torren (20/0/0), Sandoval (20/0/0), Bojanich (15/0/0), Quintana (6/1/0), Gomez (6/2/0), potom vezni igrači A. Mac Allister (15/3/0), Batalini (11/1/0), Moyano (5/1/1), Vera (1/0/0), kao i napadači Romero (16/0/1), Bobadilja (13/0/0), Borja (5/0/0), F.Lopez (0/0/0), Veron (11/1/0), Ilareggui (6/1/0), Toledo (7/0/0), Amilivia (2/0/0).

Spisak igrača za ovaj meč sa twitter naloga Argentinos Juniorsa!

Ekipa Douglas Haig igra u Torneo Federa A ligi Argentine, gde su drugu počeli odlično i trenutno su na 2.mestu, posle 5 mečeva imaju skor 1-4-0 i gol razliku 7:5. Za ovaj meč trener računa na sve svoje najbolje igrače! Spisak igrača pročitajte na linku SASTAV TIMA!

Mišljenje urednika: Gotovo čitav standardni tim Argentinosa neće igrati u ovom meču, a i neutralan teren može da bude još jedan plus za goste koji će pokušati da uzmu veliki skalp u ovom meču igrajući sa najjačim timom! Na osnovu ovih informacija odaberite igru koju vi smatrata da najviše odgovara vašem stiglu klađenja, mi biramo po nama najrealniju X2 prvo poluvreme po kvoti 1,50!

2:1 prvo poluvreme