nedelja, 28. april 2024.

[PREMIUM] Evroliga poeni igrača (16. Oktobar)

Izašao nakon 5 minuta zbog povrede zgloba.

Od 20:45 na severu Italije odigraće se 4. kolo Evrolige kada će se sastati Olimpia Milano i Real Madrid. Kladionica favorizuje domaćine sa pola koša, dok se na utakmici očekuje oko 160 poena.

Milano u domaćoj ligi melje protivnike, dok u Evroligi ima pobede nad Bayernom i ASVELOM, te poraz pre par dana od ekipe Olympiacosa. Real sa druge strane ima 2 poraza od ekipe iz Španije (Baskonia i Valencia), i upisan trijumf protiv oslabljenog Khimkia pre par dana.

Domaća ekipa i dalje igra bez Puntera i Micova, dok za gostujuću ekipu je upitan Randolph.

Od dolaska u Milano, Malcolm Delaney zabeležio je 17 poena (32 minuta) protiv Bayerna, 9 poena protiv nešto lakšeg protivnika ASVELA (22 minuta) i 5 protiv Olympicaosa (19 minuta i 4 lične greške).

U prvenstvu Italije, plejmejker je odigrao jedan meč i postigao 12 poena.

Prošle sezone, u dresu Barcelone postigao je 9 poena u Evroligi, dok je ostvario učinak od 14 poena u ACB ligi.

Prevashodno ovde tipujemo na amerikanca zbog brzog meča i loše odbane Real Madrida. Jedini od igrača koji bi mogao da zaustavi našeg pika, jeste Jeffrey Taylor. Ali vrlo je teško prognozirati defanzivne taktike Pabla Lasa.

Predlozi nisu 100% sigurni, igrate ih na sopstvenu odgovornost! Srećno ukoliko ispratite!