petak, 03. maj 2024.

[PREMIUM] Jedan tim će danas morati u goste bez osam igrača!

Jedan tim će danas morati da gostuje bez osam igrača iz svog rostera, drug tim kompletan. Meč okvirno možete preuzeti do 17:30, a predložene kvote su 1,78 i 1,60.

Kalmar je tim koji je vezao dva poraza i sada u klubu žele da se vrate na staze pozitivinih rezultata, a rival je jako dobar za tako nešto. Kalmar se nalazi na 7.mestu sa skorom 6 pobeda, 4 remija i 5 poraza uz gol razliku 19:21. Na domaćem terenu imaju skor 4 pobede, 1 remi i 2 poraza uz gol razliku 11:11. U prošlom meču na domaćem terenu teško su poraženi od Elfsborga 0:4. Ono što može da bude mali problem jeste početak kvalifikacija za Ligu Evrope gde Kalmar počinje svoj evro put. Danas je tim kompletan.

Sa druge strane Varberg se nalazi na polsednjem mestu lige, sa 1 pobedom, 5 remija i 9 poraza i gol razlikom 11:29. U gostima imaju skor 1 pobeda, 2 remija i 4 poraza i gol razliku 7:13. Danas će imati problem oko sastava tima, a faliće im osam igrača, to su golman F.Andersson (2u/0g/0a), potom još jedan golman S. Lukić (7u/0g/0a), defanzivci Vinícius Nogueira (14u/0g/1a), G. Mensah (0u/0g/0a), A. Liljenbäck (0u/0g/0a – prethodne 3 sezone standardan u klubu), faliće veznjaci O. Alfonsi (12u/2g/0a), R. Tranberg (13u/0g/0a), a nema ni napadača M. Tshikupe (0u/0g/0a).

Mišljenje urednika: Kalmar je vodio na 4 od 7 svojih domaćih mečeva već na poluvremenu, a danas verujemo da će morati da krenu jako i svim snagama od početka kako bi možda u drugom delu mogli da odmore neke igrače za Evropu, Varberg u gostima ima 5 od 7 mečeva gde je gubio na poluvremenu, pa je bez nekih igrača i kao manje kvalitetan rival u ligi idealan za igru p/k 1 (poluvreme ili kraj pobeda domaćina) po kvoti 1,60, takođe možete na manji ulog pokušati i sa pobedom Kalmara po kvoti 1,78.