subota, 27. jul 2024.

Superliga Srbije, najava, predlozi za klađenje (Nedelja)

U nedelju se nastavlja takmičenje u Superligi Srbije. Danas su na programu mečevi plej ofa.

19:30h Vojvodina-Napredak

Vojvodina je u prethodnom kolo porazom od Čukaričkog otišla jedan veliki korak u nazad u borbi za Evropu. Njihov kiks je iskoristio Radnički i otišao na 5 bodova prednosti. Ipak, borba za to mesto koje vodi u Evropu nije gotova, baš naprotiv. Vojvodina i pored zaostatka od 5 bodova ima priliku da dođe do tog mesta, jer Vojvodina ima najlakši raspored do kraja. Čukarički i Kragujevac imaju mnogo teži raspored i to bi Vojvodina mogla i da iskoristi. Za tako nešto im je potrebna pobeda na ovom meču. Ako izuzmemo meč sa Čukaričkim gde su loše otvorili, i tek se kasnije “ probudili “, Vojvodina igra jako dobro u poslednje vreme. Loše su počeli prolećni deo,ali su se posle probudili i zaigrali znato bolje. Pogotovo treba pohvaliti napad koji je i više nego efikasan i gotovo redovno postižu po nekoliko golova. Pritiskaju rivale od prvog do poslednjeg minuta, a to je izraženo mnogo više na domaćem terenu. Popravljena je i ta realizacija koja je manjkala u početku prolećnog dela. Odbrana još uvek ima prostora za napredak, pošto primaju golove na svako meču,ali dokle god napad ovako igra, nema zime. Očekujem da na ovom meču krenu od samog starta silovito i da dođu do pobede pred domaćim navijačima.

Vojvodini gostuje ekipa Napretka. Svi već znate šta se događa sa ovom ekipom. Nosioci igre su otpušteni iz kluba, a na njihovo mesto su postavljeni igrači koji su imali manje minutaže, kao i igrači iz mlađih kategorija i Napredak je krenuo od 0. Iz kola u kolo ovi igrači se uigravaju i polako,ali sigurno se pravi tim za narednu sezonu. Naravno, ovaj plej of će biti žrtvovan,ali to nikog nije previše briga u klubu. I pored svih tih poteškoća, ostvarili su dobar rezultat protiv Partizana u prethodnom kolu gde su odigrali 3-3,iako su imali prednost do poslednjih minuta meča. Čini se da je Partizan u još većem problemu od njih. Upravo na krilima tog dobrog rezultata, očekujem da i danas odigraju poletno, a to bi moglo da otvori dosta prostora Vojvodini i da iskoristi ne tako jaku odbranu Kruševljana.

Prognoza: Očekujem pobedu Vojvodine sa nekoliko datih golova.

Predlog: 1 i 2+ @ 1.50