utorak, 30. april 2024.

Tip “I1-2&GG” za danas – 12. oktobar 2021.

U okviru rubrike “tip “I1-2&GG” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.

20:45 Nantwich – Warrington (Engleska – NPL Premier Division)
Na poslednjih 6 duela između ove dve ekipe viđali smo minimalno po gol u obe mreže, a s obzirom na to da je ponuda tanka, izdvajamo ovaj meč kao interesantan. Domaći su nešto neefikasniji ove sezone sa svega 1.7 golova po utakmici, dok gosti imaju 2.5 gola po susretu, ali se nadamo da će večeras da poprave taj prosek, uz umereno prvo poluvreme.

Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.