četvrtak, 18. april 2024.

Tip “I1-2&GG” za danas – 15. april 2022.

U okviru rubrike “tip “I1-2&GG” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.

21:00 Rennes – Monaco (Francuska – Ligue 1)
Nestvarno dobra forma Rena ove sezone, koji se gotovo bori za drugu poziciju, jer prvu svakako mogu da otpišu. Ipak, Liga šampiona kao primarni cilj sigurno ne izostaje, da li sa druge, ili treće pozicije. Sa druge strane, Monako je podigao formu, ali i dalje nije u top 5 koji bi mu obezbedio Evropu. Ovu utakmicu vidimo kao vrlo bitnu za obe ekipe, a ukoliko jedna ekipa povede u prvom delu igre, nadamo se golovima. Kada igraju međusobno, nisu štedljivi, te nam ostaje da vidimo šta će biti ovog puta.