četvrtak, 09. maj 2024.

Tip “I1-2&GG” za danas – 21. avgust 2022.

U okviru rubrike “tip “I1-2&GG” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.

20:30 Slovan Bratislava – Žilina (Slovačka – Fortuna Liga)
Slovan zauzima 1. mesto na tabeli uz skor 4-0-1, gol razliku 17:5 i ima 12 osvojenih bodova, dok Žilina zauzima 6. mesto uz skor 2-3-0, gol razliku 8:4 i ima 9 osvojenih bodova. Ovaj meč izdvajamo iz razloga što Slovan i dalje nije imao remi, a za nekoliko dana ga čeka bitan revanš za plasman u Ligu konferencija protiv Zrinjskog. Stoga, verujemo da odbrana Slovana može da popusti, a uz to, ove dve ekipe umeju da odigraju efikasno kada se sastanu.