utorak, 19. mart 2024.

Tip “I1-2&GG” za danas – 23. februar 2021.

U okviru rubrike “tip “I1-2&GG” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.

21:00 Lazio – Bayern Munich (Evropa – Liga šampiona)
Lacio u poslednjih nekoliko kola igra toplo-hladno, kada dođe do pobede, to obično bude teže nego što je moglo da se očekuje, tako da se ne možemo mnogo osloniti na njihovu formu. Ono što je činjenica jeste da jako dugo nemaju remi (već 10 utakmica) i da protiv jačih ekipa igraju na gol više. Minhenski Bajern je kiksnuo u poslednja 2 kola, a dešavalo se da i od znatno slabijih ekipa od Lacija prime gol. Stoga, ovu utakmicu vidimo kao potencijalnu za naš predlog, jer verujemo da obe ekipe imaju napadački kapacitet da postignu gol, a uz nešto umerenije prvo poluvreme, nadamo se golovima na obe strane za 90 minuta igre.

Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.