petak, 10. maj 2024.

Tip “I1-2&GG” za danas – 24. februar 2021.

U okviru rubrike “tip “I1-2&GG” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.

21:00 Atalanta – Real Madrid (Evropa – Liga šampiona)
Juče je Bajern „preterao“ u prvom delu igre, te stoga nije loše „ograditi se“ igrom „GG&I1+“, gde kvota nije toliko visoka, ali je svakako i dalje vredna igranja. Za danas izdvajamo takođe meč Lige šampiona, ali će ovog puta u Bergamu Atalanta da ugosti Real Madrid. Kraljevski klub je „isplivao“ iz serije nešto lošijih rezultata, zabeležio je četiri vezane pobede, ali nijedna od istih nije bila ubedljiva (maksimalne pobede su bile rezultatom 2:0). Atalanta igra promenljivo, u poslednje vreme retko gubi, ali im nešto u odbrani ne funkcioniše najbolje, jer su primili makar jedan gol na 6 od poslednjih 9 susreta. Ovu utakmicu vidimo kao potencijalno interesantnu, pa ćemo probati sa našom igrom i večeras, u nadi da ćemo imati više sreće nego sinoć.

Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.