Tip “I1-2&GG” za danas – 24. maj 2022.

U okviru rubrike “tip “I1-2&GG” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.

18:00 Žilina – Trenčin (Slovačka – Fortuna Liga)
Žilina i Trenčin će igrati danas od 18 časova u okviru plej-ofa koje bi ih moglo odvesti u evropske kvalifikacije, a ovo je tek polufinalni meč, te boljeg iz ovog duela čeka finale protiv Dunajske Strede ili ekipe Tatran Liptovský Mikuláš. Bilo kako bilo, ove dve ekipe umeju da odigraju na gol više, a ako bilo koja povede u prvom poluvremenu, za očekivati je presing ekipe koja bude gubila, jer se tada snovi o Evropi za ovu sezonu završavaju. Stoga, nadamo se lepom fudbalu i golovima. Usput se nadamo da ste sinoć ispratili Egipćane, uhvaćena je kvota preko 3 za „sigurniji“ predlog.