ponedeljak, 06. maj 2024.

Tip “I1-2&GG” za danas – 25. mart 2021.

U okviru rubrike “tip “I1-2&GG” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.

20:45 Mađarska – Poljska (Evropa – Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo)
Mađari i Poljaci bi mogli da se takmiče za 2. mesto, jer bi na prvom mestu mogli da budu Englezi. Samim tim, ova utakmica će biti vrlo bitna za ove rivale, ali bismo ipak blago favorizovali Poljake. Mađari nisu uspeli da se plasiraju na EURO, bili su 4. u kvalifikacionoj grupi, od ukupno 5 ekipa, dok su Poljaci izborili direktan plasman. Ono što svakako vredi spomenuti je da su Mađari uspeli da ostvare seriju solidnih rezultata, na poslednjih 6 duela imaju 4 pobede i 2 remija, dok su Poljaci beležili šarolike rezultate. Iako ove dve reprezentacije ne igraju uvek efikasno kada se sastanu, vodićemo se tim da obe imaju kvalitet za postizanje golova, a ukoliko neka reprezentacija povede, rival koji bude gubio, neće smeti da kalkuliše, jer to 2. mesto u grupi automatski postaje upitno. Stoga, od svih mečeva koji su na programu danas, izdvajamo baš ovaj.

Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.