Tip “I1-2&GG” za danas – 29. septembar 2022.

U okviru rubrike “tip “I1-2&GG” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.

13:30 Dalian Pro – Shanghai Shenhua (Kina – Super League)
Danas je ponuda dosta „mršava“, tako da se osvrćemo ka kineskim superligašima. Duel 12. i 3. ekipe na tabeli mogao bi da nam donese golove, jer ovi rivali ne štede, kada igraju međusobno. Treba dodati da smo na ligaškim utakmicama domaće ekipe do sada viđali 3.1 golova po susretu, dok smo na ligaškim susretima gostiju viđali 2.3 golova po meču. Sve u svemu, golova nije manjkalo, a mi se nadamo da ih neće faliti ni danas.