utorak, 30. april 2024.

Tip “I1-2&GG” za danas – 3. oktobar 2021.

U okviru rubrike “tip “I1-2&GG” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.

17:30 U. San Martin – Cusco (Peru – Liga 1 – Clausura)
Na poslednjih 7 duela između ove dve ekipe videli smo igru „GG“, a ove sezone obe ekipe zauzimaju samo dno tabele. U daleko nepovoljnijoj situaciji je domaći tim koji i dalje nema pobedu, a verujemo da će i ta pobeda jednom doći na red. Obe ekipe primaju mnogo golova, U. San Martin je postigao svega 4 gola na 13 utakmica, ali se uzdamo u tradiciju i nadamo da će se ista danas promeniti, te da mogu da obraduju svoje navijače.

Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.