Tip “I1-2&GG” za danas – 4. februar 2022.

U okviru rubrike “tip “I1-2&GG” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.

20:00 Lierse S.K. – Deinze (Belgija – 1B Pro League)
Nećemo previše okolišati, samo ćemo napisati da je u pitanju duel dve ekipe koje ne štede na golovima kada se sastanu, a nadamo se da će u istom ritmu da nastave i večeras. Prosek golova u prvenstvu im je 3.4, odnosno 3.2 gola po utakmici, pa se shodno tome nadamo da efikasnost neće izostati ni večeras.