četvrtak, 25. april 2024.

Tip “I1-2&GG” za danas – 4. jul 2022.

U okviru rubrike “tip “I1-2&GG” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.

18:00 Viking 2 – Brodd (Norveška – Divison 3 – Group 3)
Iako Brodd u poslednje vreme igra manje efikasno (na poslednje 3 utakmice igrao je „0-2“), nadamo se da će večeras konačno da proigraju. U pitanju je 13. kolo četvrtog ranga norveškog šampionata, a kada su u pitanju utakmice ove dve ekipe u ligi, treba istaći da je Viking 2 zapravo treći najefikasniji tim u ligi, na čijim utakmicama viđamo 4.3 gola po susretu. Na prvenstvenim utakmicama Brodd-a viđamo svega 2.1 golova po susretu, u proseku. Kada je reč o h2h duelima, isti su bogati golovima u poslednje vreme i nadamo se da u istom ritmu mogu da nastave i danas, a i da se gosti konačno „raspucaju“.

GG&I1-2 – trenutno nema kvote