četvrtak, 28. mart 2024.

Tip “I1-2&GG” za danas – 6. oktobar 2022.

U okviru rubrike “tip “I1-2&GG” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.

21:00 AS Roma – Betis (Evropa – Liga Evrope)
Jedan od interesantnijih susreta u okviru Lige Evrope večeras svakako će biti utakmica između Rome i Betisa. Ove dve ekipe su prošle godine odigrale prijateljski meč na kom je Betis slavio sa 5:2, a treba dodati da su obe ekipe u sasvim dobroj formi i da dugo nisu odigrale nerešeno, pa bismo možda na manji ulog mogli da probamo i remi sa golovima u obe mreže.