Saturday, 20. June 2026.

t1x2.net

H2H STATS

Trideset i dva šuta Turske, ali i dalje bez gola

Turska polako može da počne da pakuje kofere, s obzirom na to da su pretrpeli i drugi poraz, ovog puta od selekcije Paragvaja, rezultatom 1:0. Vezista Atlante, Matias Galarza, postigao je gol sa distance već u 2. minutu utakmice, a do kraja utakmice je Paragvaj imao još svega jedan šut u okvir gola, dok su Turci pretili 32 puta, a od toga 5 puta u okvir.

Interesantan detalj viđen je pred kraj prvog poluvremena, kada je crveni karton dobio Miguel Almiron zbog prekrivanja usta tokom priče, što je novo pravilo koje je ovog puta primenjeno.

Sve u svemu, ne pamtimo da je neka selekcija imala više šuteva u uvodna dva meča i ostala bez postignutog gola, a svakako je to ove godine bila Turska, te će ovaj Mundijal sigurno probati što pre da zaborave.

Povezani članci

ODGOVORITE

Please enter your comment!
Please enter your name here

Poslednje