subota, 27. april 2024.

Ako budu nastavili po starom naplatićemo kvotu 2,35

U terminu od 17 sati i 30 minuta na programu je utakmica finske treće lige, tačnije Kakkonen Group B, u kojoj će se sastati SalPa i KaaPo.

SalPa je od početka sezone odigrala 6 utakmica, na kojima je ostvarila po 2 pobede, remija i poraza, pa u ovom trenutku ima 8 poena i zauzima 9. mesto.

KaaPo ima isti broj bodova kao i domaćin ovog susreta, ali uz jednu utakmicu manje i ukupan učinak – 2 pobede, 2 remija i 1 poraz.

Kada je reč o prethodnim susretima SalPa-e i KaaPo-a, možemo da primetimo da su se na svakoj od poslednjih 7 međusobnih utakmica zatresle obe mreže, odnosno da je svaki put bio dobitan “GG“. Trebalo bi istaći i da smo na svakom meču videli 1 ili 2 gola u prvom poluvremenu zbog čega je takođe svaki put prošao i tip “GG&I1-2“, za koji se nudi kvota 2,35. Hoće li tako biti i danas?

Svi predlozi su zasnovani isključivo na statistici i rezultatima sa međusobnih susreta navedenih ekipa. Predlozi nisu ”100% sigurni” i igrate ih na sopstvenu odgovornost.

Naslovna fotografija: Youtube (Screenshot)