Sunday, 22. June 2025.

t1x2.net

BET BUILDER: Kombinuj za jaču kvotu 22.6.2025.

Od 16.juna 2025. godine, pokrećemo novu rubriku na sajtu, kladioničarske tendencije idu u tom pravcu, pa se i mi prilagođavamo željama.U rubrici Bet Builder svakodnevno biramo mečeve sa najboljim kombinacijama za pravljenje tiketa. Analiziramo utakmice i biramo spoj kvota, statistike i forme koji donose vrednost. Pregledajte naše predloge za kombinovanje više različitih igara na jednom meču i skrojite svoj tiket sa pojačanim kvotama!


21:00 Real Madrid – Pačuka (FIFA World club cup)

  PREDLOG IGARA

RAZLOG ZA IGRU 

 Pobeda Real Madrida Posle kiksa u prvom meču sa Al Hilalom, Anćeloti mora da pronađe način da dobije meč protiv meksičkog predstavnika, a po kvalitetu svakako može to da uradi.
 Real Madrid više od 1,5 gola na meču

Očekujemo dominaciju ekipe Reala i najmanje dva gola u mreži Pačuke.

 Ј.Belingem (Real) više od 0.5 falova na meču Možda deluje nezapaženo, ali Belingem uglavnom pravi najmanje jedan faul po meču, protiv Al Hilala je bilo dva, a samo protiv Sevilje na prethodna 4 meča nije napravio prekršaj
 Bryan Gonzalez (Pačuka) više od 0.5 faulova na meču Kada protiv Salzburga napravite 3 faula na meču, naravno da se očekuje da protiv Reala napravite makar jedan.
Gol pada u oba poluvremena  Očekujemo otvorenu igru, naročito ako Real uspe da postigne rani gol i u tom slučaju svakako da će im se otvoriti više prostora u drugom delu igre za makar još jedan pogodak
 Svaki tim više od 2,5 kornera Paučka je protiv Salzburga izvela 7 korenera, dok je Real dopustio Al Hilalu 6 kornera, tako da verujemo da će i danas oba tim ići na makar po tri kornera u meču

 

Ukupna kvota je: 4,50


Nadamo se da će vam se nova rubrika svideti i da ćemo imati dosta uspeha! Srećno ukoliko isprtite!

Povezani članci

ODGOVORITE

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Poslednje