Brazilci nedostižni u drugom poluvremenu

Reprezentacija Srbije izgubila je od Brazila rezultatom 2:0, a nakon prvih 45 minuta, delovalo je da Srbija može da isprati ritam brazilskih napadača. Ipak, veliki problem bio je taj što Kostić nije igrao, kao i što Mitrović i Vlahović nisu bili spremni na sto posto.

U svakom slučaju, izgubiti od najvećeg favorita za osvajanje Mundijala nije sramota, a u drugom poluvremenu se videlo da su Brazilci u potpunosti diktirali tempo, delovalo je da Srbiji nedostaje snage, ideje, i postavljalo se pitanje u kom momentu će odbrambeni bedem biti probijen. Dva gola postigao je Richarlison, a verovatno da će drugi pogodak biti jedan od najlepših ove godine u Kataru.

Srbiju očekuju dve bitne utakmice, a mi se nadamo da će uspeti da ostvare dobre rezultate.

Slika: Printscreen (YouTube)