četvrtak, 28. mart 2024.

Golovi, golovi i samo golovi! 15.07.2022.

Nova rubrika na našem sajtu, u kojoj ćemo predlagati različite igre na golove. Mnogo je zahteva naših pratilaca za jednom ovakvom rubrikom, pa ćemo zbog velikog interesovanja, početi da izbacujemo ovu rubriku, nadamo se sa dosta uspeha. U ovoj rubrici pokušaćemo pre svega na osnovu statistike da pronađemo mečeve gde očekujemo golove, a u opticaju će biti igre na ukupan broj golova, kao i na golove u prvom i drugom poluvremenu, a povremeno i kombinacije golove.

Statistika rubrike:

10.jul 2022. 3 od 3 pogodka 100%

11.jul 2022. 3 od 3 pogodka 100%

12. jul 2022.  3 od 4 pogodka 75%

13. jul 2022. 1 od 3 pogodaka 33.3%

17:00 Shabab Al Urdun vs Al Sareeh (Jordan 1) : 1P1+&2+(1,55)

Više od jednog gola u prvom poluvremenu padalo ja na 100% utakmica Shababa Al Urduna na domaćem terenu
Više od jednog gola u prvom poluvremenu padalo ja na 80% utakmica ekipe Al SAreeh u gostima
Više od jednog gola u prvom poluvremenu padalo ja poslednjih 5 svih utakmica Shababa Al Urduna
Više od jednog gola u prvom poluvremenu padalo ja poslednjih 4 svih utakmica Al Sareeha
Dva i više golova je padalo na 100% utakmica Shababa Al Urduna na domaćem terenu
Dva i više golova padalo je na poslednjih 7 mečeva ekipe Shabab al Urduna
Dva i više golova je padalo na 100% utakmica Al Sareeha u gostima,
Dva i više golova je padalo na poslednjih pet gostovanja Al Sareeha

20:00 Dinamo Zagreb – Lokomotiva Zagreb (Hrvatska 1)0-2 (2,15)

Igra od 0-2 gola prolazila je na poslednjih 7 međusobnih mečeva ovih ekipa

19:00 Gomel – Minsk  (Belorusija 1)0-2 (1,70)
Na poslednjih 7 međusobnih mečeva prolazila je igra 0-2 gola na meču, a na četiri od sedam mečeva prolazila je i igra 0-1 gola na meču
U prvom kolu mečevi oba tima završena su u rasponu 0-2 gola.
Raspon od 0-2 gola prolazio je na 83% domaćih mečeva Gomela
Raspon od 0-2 gola prolazio je na poslednje 4 utakmice Gomela na domaćem terenu, kao i na prethodne 5 utakmice ovog kluba
Raspon od 0-2 gola prolazio je na 50% mečeva Minska u gostima, kao i na 57% svih mečeva ovog kluba.