četvrtak, 02. maj 2024.

Golovi, golovi i samo golovi!

Nova rubrika na našem sajtu, u kojoj ćemo predlagati različite igre na golove. Mnogo je zahteva naših pratilaca za jednom ovakvom rubrikom, pa ćemo zbog velikog interesovanja, početi da izbacujemo ovu rubriku, nadamo se sa dosta uspeha. U ovoj rubrici pokušaćemo pre svega na osnovu statistike da pronađemo mečeve gde očekujemo golove, a u opticaju će biti igre na ukupan broj golova, kao i na golove u prvom i drugom poluvremenu, a povremeno i kombinacije golove.

Statistika rubrike:

10.jul 2022. 3 od 3 pogodka 100%

11.jul 2022. 3 od 3 pogodka 100%

17:30 Ilves 2 – HJS (Finska 3) 1P1+&3+ (1,50)

Dva i više golova je padalo na 100% utakmica Ilves 2 na domaćem terenu
Dva i više golova je padalo poslednjih 10 utakmica Ilves 2
Dva i više golova je padalo na 50% utakmica HJS-a u gostima.
Dva i više golova je padalo na 73% svih utakmica HJS-a.
Na poslednjih 8 od 10 mečeva  Ilves 2 prolazila je igra 1P1+&3+
Na poslednjih 7 od 10 mečeva  HJS-a prolazila je igra 1P1+&3+

19:00 Landskrona – Halmstad (Švedska 2) : 2P1+ (1,22) kao i predlog 1-3&1-3 (1,90)

Više od 1 gola u drugom poluvremenu viđeno je na 100% domaćih mečeva Landskrone, a to je poslednjih pet mečeva.
 Više od 1 gola u drugom poluvremenu viđeno je na 100% gostujućih mečeva Halmstadsa, a to je poslednjih šest mečeva mečeva.
 Više od 1 gola u drugom poluvremenu viđeno je na 15  poslednjih mečeva Halmstadsa
Na poslednjih pet domaćih mečeva (100%) prolazila je igra 1-3&1-3
Na 8 od poslednjih devet mečeva Halmstadsa prolazila je igra 1-3&1-3, kao i na poslednja 4 gostovanja.

19:00 Orebro – Trelleborgs (Švedska 2)2-5 (1,33)
Dva i više golova bilo je na 67% domaćih mečeva Orebra
Dva i više golova bilo je na 75% svih mečeva Orebra, kao i na poslednja tri meča
Na svim mečevima gde je bilo više od dva gola raspon se kretao od 2-5 golova.
Dva i više golova bilo je na 100% mečeva Trelleborga u gostima
Dva i više golova viđeno je na poslednjih 11 mečeva Trelleborga, a samo jednom je probijena granica od 2 do 5 golova.