utorak, 07. maj 2024.

Kvalifikacije za Ligu šampiona 2023/24: Hesperange – Slovan Bratislava

Hesperange će da ugosti Slovan večeras od 20 časova u okviru revanš utakmice 1. kola kvalifikacija za Ligu šampiona na stadionu „Stade de Luxembourg„.

Nakon prvih 90 minuta, rezultat je 1:1 i svakako da to više odgovara Luksemburžanima pred ovaj meč. Očekivali smo više od Slovana u prvoj utakmici, ali reklo bi se da im je najveći problem zadao crveni karton Kučke, jer se na terenu osetio izostanak bitnog fudbalera za tim. Gosti su poveli sa bele tačke, ali je Slovan već za 3 minuta poravnao rezultat. Ispostaviće se da će taj rezultat biti i konačni, iako je Slovan do kraja utakmice imao još dobrih prilika, ali ih je tromost, nepreciznost i sporost u napadu koštala još golova.

Probaćemo večeras sa predlogom „X2&1P0-1“ po kvoti 1.90 jer očekujemo da domaćin pokuša da sačuva svoj gol, makar u prvom delu igre, a isto tako očekujemo nešto obazriviju igru oba tima jer je rezultat aktivan i za jedne i za druge, te verujemo da neće biti mnogo srljanja na samom početku utakmice.