sreda, 01. maj 2024.

Mađari „otkinuli“ bod svetskom šampionu!

Jako pogodan rezultat za Mađarsku, a vrlo loš za Francusku, bio je upravo 1:1, koji je viđen danas u Budimpešti. Da u fudbalu ipak ne pobeđuje uvek bolji, kao i da novac nema uvek presudnu ulogu, dokazano je i danas, kada su Mađari uspeli da odigraju 1:1. Tokom čitave utakmice, Francuska je imala veći posed lopte, više je šutirala, ali je Mađarska povela u 47. minutu golom reprezentativca po imenu Attila Fiola. U igru je u 2. poluvremenu ušao Dembele, krenuli su svetski prvaci još ofanzivnije, a gol je postigao Antoine Griezmann u 66. minutu utakmice. Ipak, rezultat se zaustavio na tome, jer Francuzi nisu uspeli da u potpunosti preokrenu meč. Očekuje ih duel protiv Portugala, od kog zavisi njihov plasman u grupnoj fazi.

Slika: Printscreen (YouTube)