Doxa i Chloraka sastaće se danas od 18 časova po našem vremenu u okviru 37. kola prvenstva Kipra – “First Division“. Ove dve ekipe bore se za opstanak, a situacija na tabeli je takva da će verovatno Chloraka od naredne sezone da igra u drugom rangu, dok se Doxa i Paralimni bore za opstanak, u najvećoj meri. Potencijalna pobeda domaćina danas, značila bi da imaju 4 boda prednosti u odnosu na Paralimni, te su im bodovi preko potrebni.

Kada je reč o h2h duelima, Doxa ima pobedu na poslednjih 6 utakmica protiv svog današnjeg rivala, a nova pobeda ove ekipe plaća se kvotom 1.60. Mogu li danas da upišu sedmu uzastopnu pobedu, sada kada je ona vrlo potrebna timu?
FANTASTIČNE KVOTE U KLADIONICI MAXBET!
Svi predlozi su zasnovani isključivo na statistici i rezultatima sa međusobnih susreta navedenih ekipa. Predlozi nisu ”100% sigurni” i igrate ih na sopstvenu odgovornost.
Lajkujte našu Facebook stranicu – https://www.facebook.com/sportskenovosti.net/
Zapratite nas i na Instagramu – https://www.instagram.com/sportskenovostinet/
Slika: Printscreen (YouTube)



![[Premium] Latino kutak 14. Avgust](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2025/04/IMG_1744985086094-218x150.jpg)
![[Premium] Skandinavski fudbal 14. Avgust](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2026/05/file_00000000a1ec71f483deb26f033c91c1-218x150.png)

