Potencijalni prelazi – 6. februar 2021.

U okviru rubrike ”Potencijalni prelazi” izdvajaćemo jednu ili više utakmica na kojima su, po našem mišljenju, najveće šanse da vidimo velike prelaze, ”2-1” ili ”1-2”. Ovi tipovi nam donose fantastične kvote, pa se nadamo da ćemo uz pomoć njih uspeti da dođemo do dobitka.

2. februar: Aarau – Schaffhausen 1-2 (30,00) / PR2 (11,00)

16:00 Glentoran – Cliftonville (Severna Irska – NIFL Premiership)

Prva utakmica koju smo izdvojili za danas odigraće se sa početkom od 16 časova, u okviru 13. kola Premiershipa Severne Irske, a sastaju se Glentoran i Cliftonville. Uoči ovog duela domaćin se nalazi na sedmoj, a gost na šestoj poziciji, sa 4 boda i 2 utakmice više. Što se tiče njihovih međusobnih utakmica, to je ono što nam je privuklo najviše pažnje s obzirom na to da su Glentoran i Cliftonville napravili ukupno 5 velikih prelaza u periodu od novembra 2015. do marta 2019. godine (od čega 4 u korist Cliftonville-a i samo 1 u korist Glentoran-a), da bi nakon toga vezali 6 utakmica bez loma, ali i bez bar 3 postignuta gola. Da li je došao trenutak da se ta dva niza prekinu, videćemo, ali svakako da vredi ispraitit ovaj meč.

2-1 (27,00) / 1-2 (35,00) / PR1 (8,75) / PR2 (13,00) – 1:0 (0:0)

18:30 Cercle Brugge – Mechelen (Belgija – Jupiler League)

Što se tiče drugog meča za danas, on će se odigrati od 18 sati i 30 minuta između Cercle Brugge-a i Mechelen-a, a reč je o utakmici 24. kola belgijske Jupiler League uoči kojeg domaći tim zauzima pretposlednje, 17. mesto dok se gost nalazi na 11. poziciji. Na međusobne susrete ovih timova zaista ne treba trošiti reči jer su u poslednjih 7 godina napravili čak 5 prelaza i to na svega 10 odigranih utakmica. Trebalo bi napomenuti i to da je Mechelen došao do pobede nakon zaostatka na poluvremenu čak 3 puta, dok je Cercle Brugge to učinio preostala 2 puta, pa bi trebalo obratiti pažnju na prelaz u njihovom “smeru“. Sve u svemu, veoma interesantan meč, a ne bi ga trebalo ignorisati iako su male šanse da će u tako kratkom vremenskom periodu napraviti još jedan. Srećno, za koju god utakmicu da se odlučite!

2-1 (33,00) / 1-2 (27,00) / PR1 (12,00) / PR2 (9,00) – 0:1 (0:0)

Napominjemo da ovo nisu “dojave“ i “sigurni“ prelazi, već predlozi zasnovani na statistici i prethodnim rezultatima. Ako se odlučite da nas ispratite, želimo vam mnogo sreće.