[PREMIUM] Jedan tim danas bez petorice bitnih igrača među kojima je prvi strelac tima

Danas će jedan tim igrati bez petorice bitnih igrača među kojim je prvi strelac tima i najstandaradniji vezni igrač, takođe određeni statistički paremteri pogoduju našem predlogu kvote 1,65, utakmicu okvirno možete preuzeti do 18:15.

Radi se o utakmici Španske Druge lige, koja počinje od 18:30, a u okviru 24.kola sastaju se Hueska i Real Oviedo.

Domaćin, ekipa Hueske nalazi se na 12.mestu sa skorom 7 pobeda, 9 remija i 7 poraza uz gol razliku 18:19. Na domaćem terenu imaju mnogo bolji učinak 6 pobede, 4 remija i samo 1 poraz i gol razliku 12:5. Prosečno na domaćem terenu postižu 1,09 golova po meču, dok primaju svega 0.45 prosečno po meču, tj svoju mrežu sačuvali su na 8 od 11 mečeva na domaćem terenu. Takođe nerešno na poluvremenu bilo je na 6 od 11 domaćih mečeva ovog tima.

Za danas će im faliti samo defanzivac Mark Mateu (18u/2g)

Sa druge strane ekipa Real Ovieda nalazi se na 13.mestu sa skorom 8 pobeda, 6 remija i 9 poraza i gol razlikom 15:18. Na gostovanjima imaju skor 2 pobede, 4 remija i 5 poraza uz gol razliku 7:11. U gostima prosečno postižu 0,64 gola po meču, dok primaju 1 gol po meču. Na 8 od 11 gostovanja ovog tima zabeležn je X na poluvremenu.

Za današnji meč će im faliti čak petorica bitnih igrača, to su: defanzivac David Costas (10u/1g/1a), vezni igrači Hugo Rama (22u/1g/0a najstandardniji vezni igrač), Borja Sanchez (11u/0g/0a), Javi Mier (10u/0g/0a) i napadač i najbolji strelac tima Borja Baston (23u/8g/0a). Što znači da će timu faliti igrači koji su postigli 9 od njihovih 15 golova ove sezone.

Mišljenje urednika: Domaći tim je na svom terenu veoma opasan rival što su i pokazali ove sezone, dolazi im gost sa dosta oslabljenim timom, pa smo bliži tome da ne mogu da nanesu drugi poraz gostima od početka sezone na njihovom terenu (poraženi samo u prvom susretu na svom terenu u sezoni), naš predlog je osiguran sa kombinacijom 1X&1P0-1 gol (pobeda domaćina ili nerešeno uz 0 do 1 gola u prvom poluvremenu) po kvoti 1,65.  Za one koji žele da probaju jednu veliku kvotu, mogu pokušati sa igrom X-1&0-3 po kvoti 5,90. Srećno!