subota, 04. maj 2024.

[PREMIUM] Specijal korneri 09.novembar

Za danas smo za vas spremili dva predloga za kornere.

18:45h Ferencvaroš-Gent

Jedan dosta zanimljiv i neizvestan meč je pred nama. Pre dve nedelje su ova dva rivala igrala i bilo je 0-0,ali uprkos tom rezultatu viđen je jedan jako dobar meč. Meč visokog tempa tokom celih 90 minuta. Sam meč je obilovao sa dosta prilika,šuteva,a  samim tim je bilo i dosta kornera.

Na tom meču je viđeno 12 kornera (7-5 za Gent). Upravo su ti korneri i najbolji pokazatelji kakav je to meč bio.

Nema sumnje da će ovo biti isti takav meč i zbog toga se odlučujem na kornere. Mogli bi videti dvocifren broj istih.

Predlog: više od 9.5 @ 1.72 meridijan

21h Klub Briž-Lugano

Drugi predlog iz istog ovog takmičenja. Zapravo gledano, sličan meč kao gore predložen. Iako je ovo duel dva tima koja nisu ravnopravna kvalitetom, domaćin je mnogo kvalitetniji tim,ali to ništa ne znači. Gosti su svojom borbenošću i napadačkim stilom igre dosta anulirali taj kvalitet domaćina. Prvi meč je bio visokog ritma tokom celih 90 minuta. Bilo je jako mnogo napada, prilika, šuteva, golova,ali samim tim i kornera.

Meč je završen sa 14 kornera (7-7), što samo pokazuje kako su igrali i jedni i drugi.

Kao i kod prvog meča i kod ovog nema razloga da vidimo drugačiju utakmicu i zbog toga sam se i ovde odlučio za kornere. Mogli bi videti dvocifren broj istih.

Predlog: više od 8.5 kornera @ 1.58 meridijan