četvrtak, 16. maj 2024.

Tip “I1-2&GG” za danas – 12. novembar 2020.

U okviru rubrike “tip “I1-2&GG” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.

21:00 Bolivija – Ekvador (Južna Amerika – Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo)

Bolivija će da ugosti Ekvador večeras od 21 čas po našem vremenu, a ove dve reprezentacije, pogotovo Bolivija, nisu najsjajnije započele kvalifikacije. Bolivija nakon 2 kola ima 2 poraza uz gol razliku 1:7, ali je igrala protiv Brazila i Argentine. Ekvador iz prva dva kola ima poraz od Argentine i pobedu protiv Urugvaja uz gol razliku 4:3. Dakle, da je Bolivija gost, teško da bismo ovu igru predlagali, ali je dobro poznato da Bolivijci igraju na višoj nadmorskoj visini, domaći teren im je prednost, a Ekvadorci igraju dobro, te ne vidimo razlog zašto ne bismo probali sa datim predlogom.

Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.