subota, 27. april 2024.

Zanimljivi statistički podaci u Holandiji 2

Danas je na programu 24.kolo Holandske 2 lige, sve utakmice su na progaramu od 20 časova, a mi vam donosimo neke interesantne statističke podatke

Achilles 29-Eindhoven: na 10 od 11 mečeva Achillesa na domaćem terenu padao je barem 1 gol u drugom poluvremenu, takođe na 9 od 11 mečeva bilo je 2 i više gola u drugom poluvremenu. Na gostujućim utakmica Eindhovena na 11 od 11 odigranih mečeva padao je barem jedan gol u drugom poluvremenu, a dva i više je viđeno na 9 od 11 mečeva.

Alemere-Emmen: Na utakmicama Alemerea na domaćem terenu na 11 od 11 mečeva padao je barem jedan gol u drugom poluvremenu. Na gostovanjima Emena takav slučaj bio je na 9 od 11 utakmica.

De Graafschap-Cambur: Na utakmicama De Graafschapa na domaćem terenu dupla šansa 12 viđena je na 10 od 11 mečeva, isti je slučaj i sa Camburom, na gostovanjima ovog kluba dupla šansa 12 viđena je na 10 od 11 mečeva. Na utakmicama De Graafschapa na domaćem terenu viđen je barem po gol u drugom poluvremenu na svakom meču koji su odigrali, dok su je na utakmicama Kambura takav slučaj bio na 10 od 11 mečeva.

Helmond – Telstar : Na gostovanjima Telstara 11 od 11 utakmica zavšeno je u rasponu od 0-3 gola, Helmond na domaćem terenu ima skor od 8 od 11 utakmica u rasponu od 0-3 gola.

Oss-MVV : Na domaćim utakmicama ekipe Oss kladioničarska igra 1+ prvo poluvreme i 1+ drugo poluvreme došla je na svih 11 utakmica koje su dosada odigrali. Na 10 od 11 mečeva bila je prolazna igra pada dva i više golova u drugom poluvremenu. Na utakmicama gostiju 2+ drugo poluvreme bilo je prolazno na 8 od 11 mečeva.

RKC- Jong Utrecht : Gosti nisu pobedili na 11 ovosezonskih gostovanja, zabeležili su devet poraza i dve nerešene utakmice. Tip 1+ drugo poluvreme bio je prolazan na 9 od 11 domaćih utakmica, dok je na gostovanjima Jong Utrehta ovaj tip bio prolazan na 10 od 11 utakmica.