petak, 03. maj 2024.

Golovi, golovi i samo golovi! (petak 19.04.2024.)

Nova rubrika na našem sajtu, u kojoj ćemo predlagati različite igre na golove. Mnogo je zahteva naših pratilaca za jednom ovakvom rubrikom, pa ćemo zbog velikog interesovanja, početi da izbacujemo ovu rubriku, nadamo se sa dosta uspeha. U ovoj rubrici pokušaćemo pre svega na osnovu statistike da pronađemo mečeve gde očekujemo golove, a u opticaju će biti igre na ukupan broj golova, kao i na golove u prvom i drugom poluvremenu, a povremeno i kombinacije golove.

19:30 Martigues vs SO Cholet (Francuska 3) :2PD1+(1,45) domaćin daje gol u 2.pol

Jedan ili više golova u drugom poluvremenu, ekipa Martigues je postizala 93% domaćih mečeva Maritsa Plovdiv, kao i na poslednjih 12 domaćih mečeva ovog tima.

Jedan ili više golova u drugom poluvremenu, ekipa Choleta prima na 86% gostujućih mečeva, kao i na poslednjih 9 mečeva ovog tima

20:30 Raków vs Gornik Zabrze (Poljska 1) 1P1+(1,35)

Najmanje jedan gol u prvom poluvremenu viđen je na 86% domaćih mečeva ekipe Rakow.
Najmanje jedan gol u prvom poluvremenu viđen je na 93% gostujućih mečeva ekipe Gornik Zabrze.

19:30 GOAL FC vs Marignane GCB FC (Francuska 3) 2P1+ (1,25)

Jedan ili više golova u drugom poluvremenu viđeno je na 79% domaćih mečeva ekipe GOAL FC.
Jedan ili više golova u drugom poluvremenu viđen je na 93% gostovanja ekipe Marignane GCB, kao i na poslednjih 13 mečeva ovog tima.