nedelja, 12. maj 2024.

[PREMIUM] Faliće im pet igrača odbrane i jedan u veznom redu danas

Jedan tim će danas morati da nastupi bez petorice igrači iz defanzivne linije tima i jednog veznog igrača, drugi tim u gotovo najjačem sastavu. Meč okvirno možete preuzeti do 19 časova, a predložene su kvote 1,55 i 1,70.

Buchbach se nalazi na poslednjem mestu ove lige sa učinkom od 2 pobede, 1 remija i 11 poraza i gol razlikom 10:22. Na domaćem terenu imaju 2 pobede, 1 remijem i 4 poraza i gol razlika 4:6. Posle sedam vezanih poraza u prošlom kolu su savladali ekipu Augsburg 2, rezultatom 2:1 i tako prekinuli ovaj crni niz. Ono što će im danas svakako biti veliki problem jesu izostanci pre svega u defanzivnoj liniji tima: B.Orth (14u/0g), kapiten tima P. Walter (13u/1g), ova dva igrača su odigrali do sada najviše mečeve kada je reč o defanzivcima, a faliće i četvrti po minutaži u ovoj liniji tima L. Schmit (11u/0g), uz njih neće biti ni D. Ziegler (0u/0g), R. Tavra (0u/0g). Uz njih će faliti i vezni igrač T. Heiland (10u/1g).

Kada je reč o gostima, ekipa Illertissena se nalazi na 6.mestu sa 8 pobeda i 7 poraza i gol razlikom 27:28. Na gostovanjima ovaj tim ima 2 pobede i 5 poraza i gol razliku 10:16. U proseku postižu 1,42 golova po meču, ali i primaju preko 2. Što se tiče trenutne forme, pobedili su na 2 od prethodna 3 meča u ligi. Što se tiče sastava tima, faliće im samo vezni igrač Max Zeller (15u/1g).

Мišljenje urednika: Domaći tim je jako loše odigrao ovaj prvi deo sezone, a sada će igrati bez gotovo čitave defanzivne linije, što će svakako uticati na stabilnost odbrane koja je na domaćem terenu do sada primila samo 6 golova, gosti su kompletni i danas bi mogli da budu u ozbiljnoj prednost pa je naš prvi predlog igra p/k 2 (pobeda gosta na poluvremenu ili kraju meča) po kvoti 1,70, kao i predlog igra X2&0-4 po kvoti 1,55.