ponedeljak, 29. april 2024.

Radonjić: CSKA zasluženo pobedio

Košarkaši Crvene Zvezde su u okviru 31. kola Eurolige pretrpeli poraz na gostovanju u Rusiji, protiv favorizovane ekipe CSKA Moksve (87-72).

Nakon utakmice, trener „crveno-belih“Dejan Radonjić je istakao da je presudila prva četvrtina u kojoj je ruski tim postigao čak 31 poen, te da nakog toga „povratka nije bilo“.

Čestitam ekipi CSKA na zasluženoj pobedi. Vrlo mekano smo ušli u utakmici, te smo u prvih deset minuta primili su 31 poen, što je previše. Posle toga smo igrali bolje, ali u drugoj četvrtini problem su nam predstavljali skokovi u napadu. Kasnije smo se popravili i u tom segmentu, ali CSKA je kontrolisao meč i zasluženo pobedio. U preostalim utakmicama pokušaćemo da pružimo svoj maksimum. Uvek imamo motivaciju da igramo mečeve u Evroligi,“ rekao je Radonjić.

Crvenu Zvezdu do kraja Eurolige očekuju još tri duela – na svom parketu protiv Olimpije Milana i Makabi Tel Aviva, kao i gostovanje Albi iz Berlina.