ponedeljak, 29. april 2024.

[PREMIUM] Gosti oslabjeni u ovom susretu gde igraju protiv blagog favorita

Gostujući tim će u ovom susretu biti oslabljen neigranjem nekoliko standardnih igrača, a igraju protiv blagog favorita. Meč okvirno možete preuzeti do 20:30, a predložene kvote su 1,80 i 2,10.

Jagiellonia se nalazi na 2.mestu sa skorom 9 pobeda, 3 remija i 3 poraza uz gol razliku 36:21. Na domaćem terenu imaju učinak od 7 pobede uz gol razliku 22:5. Oni su ubedljivo najbolji tim na domaćem terenu i najefikasniji tim lige. Za današnji meč ne mogu da računaju na suspendovanog Nene-a (15u/2g/1a).

Sa druge strane je tim Piast Gliwice koji je već sada od 15 mečeva čak 11 puta odigrao nerešeno, uz još 2 pobede i 2 poraza i gol razlikom 14:14. Radi se o timu koji igra najtvrđe mečeve u ligi, pa će danas imati prilike da se odmere protiv najjačeg napada lige. U seriji su od 5 vezanih nerešenih mečeva. Ono što će danas malo oslabiti njihov tim jesu izostanci trojice bitnih igrača, to su: drugi defanzivac po minutaži u timu A. Katránis (15u/1g/0a), kao i veznjaci – najstandardniji veznjak po minutaži u timu G. Tomasiewicz (15u/1g/1a) i drugi strelac tima S. Krykun (13u/3g/0a), uz njih će faliti igrači iz rotacije K. Wilczek (2u/0g/0a), S. Mucha (0u/0g/0a), T. Kostadinov (0u/0g/0a).

Mišljenje urednika: Domaći sastav zaista izgleda moćno ove sezone i igra ofanzivan fudbal sa dosta golova, danas idu na jednu od najjačih odbrana lige pa će biti zanimljivo videti kako će se snaći u toj situaciji, ali svakako verujemo da ostaju neporaženi, samo zbog čvrstine gosta idemo sa predlogom 1X&0-3 po kvoti 1,80, a možete pokušati i sa igrom p/k1 po kvoti 2,10. Srećno!