U okviru rubrike “tip “I1-2&GG” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.

20:45 Gent – Genk (Belgija – Jupiler League)

Prava fudbalska poslastica u Belgiji, gde će Gent da ugosti Genk. Kako na čak 2, od poslednja 3 susreta između ove dve ekipe, nismo videli po gol u obe mreže, nadamo se da će večeras tradicija da se promeni, te da će obe ekipe biti efikasne. U proseku postižu i primaju sličan broj golova, kako međusobno, tako i u sopstvenom odnosu datih i primljenih golova. Sa tim u vezi, ovaj predlog deluje interesantno.

Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.